Rychlý kontakt +420 720 060 622

Dvou generační prostorný dům ve Vyšším Brodě

Území: Lipno (nemovitosti v okolí lipenského jezera Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: neuvedeno | Typ: Rodinné domy

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 03.04.2018
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Stav: Dobrý
Druh budovy: Rodinný dům
Forma vlastnictví: Osobní
Zakázka: FA177

Cena nemovitosti: 5.940.000,- Kč

Popis nemovitosti

Prostorný dům ve Vyšším Brodě na pěkném místě. Zastavěná plocha 121 m2, plocha všech pozemků je 3.416 m2. Užitná plocha domu je cca 400 m2. Objekt disponuje dvěma stejně velkými byty v přízemí a v patře. Každý o rozloze 110 m2. Podkroví bylo citlivě zrekonstruováno a je zde 6 pokojů s 12 lůžky. Celý dům je podsklepen, což je velká výhoda i z hlediska energetického. Kompletní zázemí domu tvoří kotelna, sklady, ale je zde možno umístit posilovnu, saunu apod. Dle hotové architektonické studie je možno postavit na pozemku třeba tenisový kurt. Z balkónu je výhled na klášter. V zadní části pozemku Vás jistě zaujme oáza klidu, vlastní lesík, kam chodí srnky, zajíci a jiná zvěřina.

PENB F-340

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Vyšší Brod

Realitní poradce

Jméno Jaroslav Cnota
Email: cnota1@gmail.com
Telefon: +420720101603

Kontaktní formulář