Rychlý kontakt +420 720 060 622

Dům ve Frymburku s bazénem – s výhledem na jezero Lipno

Území: Lipno (nemovitosti v okolí lipenského jezera Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: Frymburk | Typ: Rodinné domy

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 03.04.2018
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Počet pater: 1
Stav: Výborná
Druh budovy: Rodinný dům
Forma vlastnictví: Osobní
Zakázka: FA172
Velikost plochy: zobrazit

Cena nemovitosti: 7.999.000,- Kč

Popis nemovitosti

Dům ve Frymburku s částečným výhledem na Lipno, postavený v roce 2006, 116 m2 zastavěné plochy. Obytná a využitelná plocha je mnohem větší. Stavba má  patro a také se využívá terasa o rozloze asi 40 m2 a prostor kolem bazénu o rozloze 68 m2 pokud počítáme i bazén, který má 15 m2. Dům se prodává s veškerou vnitřní i venkovní výbavou. Lipenské jezero je vzdáleno 365 metrů, náměstí 400 metrů, Wellness Hotel 200 m WWW.HOTELFRYMBURK.CZSki-Areál Lipno 7 km, v zimě 100 m k běžeckým stopám, v létě 100 m k jedné z nejkouzelnějších cyklostezek v republice. Při vstupu do domu Vás zaujme v chodbě umístěný dětský koutek za dveřmi do koupelny, kde najdete sprchový kout. Z chodby je též přístup na WC a do kuchyně s jídelním stolem. V obývacím pokoji je sedací souprava, TV stolek, skříň. Z obýváku  je nádherný výhled na šumavské kopce. V poschodí najdeme 3 ložnice, přičemž jedna je vybavená manželskou postelí a dětskou postýlkou, v jiné jsou zase postele čtyři a skříňky na různé věci a tak podobně. Dům má také balkón a na druhé straně pak francouzské okno, které lze otevřít a vykoukne na Vás dřevěné zábradlí. Dům je zařízen stylovým dřevěným masivním nábytkem nejlepší jakosti.

Pozemek má rozlohu celkem 813 m2, z toho zahrada 697 m2, bazén: 5 x 3 m, hloubka 1,2 m, topení: elektřina + kamna na dřevo. (PENB: C – 141,9)

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Frymburk

Realitní poradce

Jméno Jaroslav Cnota
Email: cnota1@gmail.com
Telefon: +420720101603

Kontaktní formulář