Rychlý kontakt +420 720 060 622

Hotel s restaurací a tanečním sálem na náměstí v Horní Plané

Území: Lipno (nemovitosti v okolí lipenského jezera Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: Horní Planá | Typ: Komerce Rekreace

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 03.04.2018
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Druh budovy: Komerční - hotel
Forma vlastnictví: Osobní
Zakázka: FA196

Cena nemovitosti: 20.000.000,- Kč

Popis nemovitosti

Prostorný hotel s restaurací a dalšími prostory na náměstí v Horní Plané. Celková plocha všech pozemků je 2.217 m2. Zastavěná plocha je 534 m2. Objekt má 4 podlaží – je z poloviny podsklepený – a výměra je celkem 1.945 m2. Restaurace má kapacitu 40 míst plus 20 míst na terase. Stavba má železobetonový skelet, zdivo je suché, stropy, krovy a střecha stabilní, jak je vidět na snímcích. Vytápění je možné realizovat z městské kotelny, na kterou je dům připojen. Také sem vede horkovodní potrubí. Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Město Horní Planá je jediným městem v bezprostředním okolí vodní nádrže Lipno a to na jeho levém břehu. V současnosti je Horní Planá rychle se rozvíjejícím turistickým střediskem ležícím v trojúhelníku tří zemí – České republiky, Rakouska a Německa. Do Rakouska je to velmi blízko – přes přechod Zadní Zvonková – Schöneben, do Německa 35km přes přechod Strážný ( z Prahy 165 km)- Phillipsreut. Vodní nádrž Lipno a Národní park Šumava nabízejí od jara do podzimu výborné podmínky pro vodní sporty, pěší turistiku a skvělé podmínky pro cykloturistiku a okolí Horní Plané navštěvuje každý rok stovky tisíc českých, německých, rakouských i jiných turistů. V zimě je velmi navštěvováno sousední populární zimní středisko pro běžecké lyžování Schöneben a největší mimoalpské rakouské středisko sjezdového lyžování Hochficht, kde každou zimu lyžuje okolo půl miliónu turistů.

Dnes má Horní Planá okolo 2.200 obyvatel. Pod město Horní Planá spadají i další okolní osady na pravém břehu Lipna, bezprostředně sousedící s Rakouskem – Zvonková, Bližší Lhota a na levém břehu Lipna- Hory, Pernek, Maňava, Jelm, Hodňov, Olšina, Žlábek, Hůrka, Karlovy Dvory a Jenišov. Hotel Smrčina byl vybudován při výstavbě Lipenské přehrady na místě, kde dříve stával německý zájezdní hotel a restaurace! Před hotelem je u místní silnice městské parkoviště s kapacitou desítek automobilů a ze zadní a severní části hotelu je poměrně velký čistý pozemek, kde je možné velmi levně a rychle zřídit další parkoviště až pro 30-40 automobilů. Hotel byl v provozu od roku 1993 do roku 2000. Nyní je zcela vyklizený, prázdný a připravený pro nového majitele! Velký sál v 1. poschodí, s kapacitou 300 osob je největším kulturním a kongresovým sálem v okolí Lipna.

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Horní Planá

Realitní poradce

Jméno Jaroslav Cnota
Email: cnota1@gmail.com
Telefon: +420720101603

Kontaktní formulář