Rychlý kontakt +420 720 060 622

Prodej Stavebního pozemeku v centru obce Černá v Pošumaví

Území: Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: Černá v Pošumaví | Typ: Pozemky

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 14.12.2012
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Forma vlastnictví: osobní
Zakázka: 89
Velikost plochy: zobrazit

Cena nemovitosti: 1.200.000,- Kč bez provize

Popis nemovitosti

Popis pozemku

Zajímavý pozemek v centru obce Černá v Pošumaví. Pozemek je stavební s možností využití k podnikání a bydlení. Jedná se o pozemek navazující z jedné strany na zástavbu rodinnými domy a z druhé strany na zástavbu bytovými domy, oba druhy zástavby možno využít ke stavebnímu záměru. Veškeré sítě k dispozici na pozemku, veřejné osvětlení na hranici pozemku.

 

 Beschreibung des Landes

Ein interessanter Plot im Zentrum des Černa v Pošumaví.Pozemek in das Gebäude mit der Möglichkeit, ein Geschäft. Fläche ca.. 1200 Quadratmeter, alle verfügbaren Netze.

 

 

 

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Černá v Pošumaví

Realitní poradce

Jméno JUDr. Jiří Kladívko
Telefon: +420 380 731 514
Mobil: +420 720 101 603

Kontaktní formulář