Rychlý kontakt +420 720 060 622

Luxusní apartmán v resortu Marina Lipno – dvoupodlažní

Území: Lipno (nemovitosti v okolí lipenského jezera Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: Lipno nad vltavou | Typ: neuvedeno

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 03.04.2018
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Stav: Výborný
Druh budovy: Apartmán
Forma vlastnictví: Osobní
Zakázka: FA381

Cena nemovitosti: 3.990.000,- Kč

Popis nemovitosti

Luxusní apartmán v resortu Landal Marina v Lipně Nad Vltavou s nádherným výhledem na Lipenské jezero. Najdete zde dvě ložnice, dvě koupelny s

rozlohou 105 m2. Pohodlně se tu ubytuje 6 – 8 osob. Je zde plně vybavená kuchyň ( veškeré nádobí, mikrovlnka, lednice a tak podobně ). V obýváku vám chvíle odpočinku po sportovních aktivitách zpříjemní například přehrávač DVD připojený ke kvalitní televizi a návštěvníci mají k dispozici wifi internet. Auto zaparkujete na vlastním parkovišti. Topení je zajištěno kotlem na plyn. Na terase je pro Vaše pohodlí připraven venkovní nábytek.

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Lipno nad Vltavou

Realitní poradce

Jméno Jaroslav Cnota
Email: cnota1@gmail.com
Telefon: +420720101603

Kontaktní formulář