Rychlý kontakt +420 720 060 622

Novohradské hory, pozemek na prodej

Území: Český Krumlov | Lokalita: Benešov nad Černou - Klení | Typ: Pozemky

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 14.12.2012
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Forma vlastnictví: osobní
Zakázka: 85
Velikost plochy: zobrazit

Cena nemovitosti: 23,- Kč za m2 vč.p.RK

Popis nemovitosti

Pozemek a lokalita

Nabízíme k prodeji pozemky v Klení,jedná se o celek v přímé návaznosti . Výhodná investice.Možnost stavby dle přiložené dokumentace.Stavba pro ustájení koní apod.  Krásná panneská krajina s neuvěřitelným výhledem,kde je slyšet jen šumnění přilehlého potoka. Lokalita jako celek je velmi úchvatná, vhodné pro rekreaci a chov koní apod. Více informací v naší kanceláři.

 

 

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Klení

Realitní poradce

Jméno JUDr. Jiří Kladívko LN
Email: info@nemovitostilipno.com
Telefon: +420 380 731 514
Mobil: +420 720 101 603

Kontaktní formulář