Rychlý kontakt +420 720 060 622

Hledáme projekční služby pro náš developerský záměr

Území: Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: Černá v Pošumaví | Typ: Developerské projekty

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 14.02.2013
Druh nabídky: Výměna
Okres: Český Krumlov

Cena nemovitosti: Cena na dotaz

Popis nemovitosti

 Developerský projekt

Pro náš developerský projekt u jezera Lipno, hledáme cenovou nabídku na vypracování kompletního stavebního projektu připraveného na klíč pro stavební a územní řízení a následného vyřízení stavebního povolení.Jedná se o areál jež budeme samy provozovat, chceme tudíž maximální pečlivost pro výběr kvalitních materiálů stavby, ovšem za rozumnou cenu.

Popis projektu

Chaty by měly být v provozu celoročně. Topení bude řešeno centrálně z hlavní budovy ( apartmánového domu) předpokládáme peletkovou kotelnu ovšem vaše alternativní návrhy jsou vítány. Co se týče Apartmánového domu kde zatím nemáme vizualizaci, čekáme váš návrh budovy. Co se týče chatek jedná se o stavbu formou přestavby stávajícího chatového táboru, a co se týče apartmánového domu jedná se o přestavbu budovy recepce. Konkrétní kritéria pro apartmánový dům budou následně cca. do jednoho týdne vloženy.

Děkujeme za váš zájem a rádi vám v příštím týdnu dodáme vámi poptávané další informace, video a fotodokumentaci.

 

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Nemovitosti nebyla zadána žádná adresa.

Realitní poradce

Jméno Vladimír Cnota
Email: info@nemovitostilipno.com
Telefon: +420 720 101 603
Mobil: +420 720 101 603

Přiložené soubory

Kontaktní formulář