Rychlý kontakt +420 720 060 622

Prodej exkluzivního stylového srubu (375 m2) k rekreaci, stálému bydlení i podnikání – Středočeský kraj

Území: středočeský kraj | Lokalita: Žerčice | Typ: Komerce Rekreace

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 28.07.2015
Druh nabídky: Prodej
Okres: Mladá Boleslav
Typ: 3+kk
Zakázka: 404
Velikost plochy: zobrazit

Cena nemovitosti: 29.700.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji mimořádnou nemovitost vhodnou k rekreaci i stálému bydlení nebo podnikání, jedinečně velkoryse řešený srub posazený v nádherně výtvarně a vizuálně řešeném pozemku o rozloze 13.967 m2.
Tato nemovitost je obklopena lesy a údolím, nabízí jako přidanou hodnotu mnoho odpočinkových aktivit.

Srub má rozlohu 375 m2, po obvodu je zastřešen verandou, na srub navazují terasy. Z ložnice je východ na terasu o velikosti cca 30 m2, terasa při východu z kuchyně o velikosti 60 m2 je z poloviny zastřešená. Interiér tvoří pouze přírodní kámen a dubové, teakové, smrkové a borovicové dřevo. Vnitřní prostory srubu jsou řešeny stylem open space. Velkorysá kuchyně navazuje dovnitř srubu na jídelní část obývacího prostoru a vně na rozložitou jídelní terasu. Vevnitř směrem ke krbu je situovaná hlavní odpočinková zóna a za ní se otevírá nenápadný vstup do ložnicové části spojené s koupelnou a menší terasou.
Technické zázemí, samostatná kotelna, má elektrický kotel a zabudované akumulační nádrže pro solární systém.

V zahradě, kromě jiných odpočinkových míst je také zastřešený bazén se soláriem. Tato stavba je částečně zapuštěná v osázeném přírodním valu s pochozí zahradou na střeše, odkud je nádherný výhled na hrad Bezděz. Letní kamenný altán, také zapuštěný v terénu má osázenou střechu s pochozí zahradou, spojený s venkovní kuchyní, přírodním ohništěm, venkovním pingpongem, kamennou funkční sprchou a dvěmi dřevostavbami se zelenými střechami. Zde je možné chovat zvířata, rozloha staveb pro tyto účely je cca 80 m2. Další zahradní stavbou je atelier/garsoniéra s koupelnou a tresorem, o velikosti 140 m2.

Při hlavním vjezdu do domu a zahrady je zateplený kotec pro psy o velikosti cca 50 m2.
Kamenný zastřešený dvůr pojme 3 vozidla. Vjezd je možný přes 2 brány na dálkové ovládání.
Příjezdové cesty a chodníky jsou kamenné v kombinaci žuly a pískovce, dřeva a mlýnských kamenů.
Zahrada je spíše přírodním parkem s promyšleným rozmístěním rozmanitých druhů dřevin, výtvarných prvků a přírodních dekorací, valů, skalek i přírodních skal. Oplocení je kamenné v kombinaci se dřevem a postavené tak, že zaručuje naprosté soukromí majitelů.

Celá tato mimořádná nemovitost byla vytvořena s láskou a respektem k přírodě a v souladu s ní.

10 min od golfového klubu, 45 min. od Prahy, 20 min. od Českého ráje, 20 min. od Máchova jezera.

PENB: G

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Nemovitosti nebyla zadána žádná adresa.

Realitní poradce

Jméno JUDr. Kladívko Jiří LX
Email: info@nemovitostilipno.com
Telefon: +420 380 731 514
Mobil: +420 720 101 603

Kontaktní formulář