Rychlý kontakt +420 720 060 622

Rodinný dům s úžasným výhledem na Lipenské jezero

Území: Lipno (nemovitosti v okolí lipenského jezera Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: Černá v Pošumaví Horní Planá | Typ: Rodinné domy

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 03.04.2018
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Počet pater: 2
Typ: 6+2
Stav: Dobrý
Druh budovy: Rodinný dům
Forma vlastnictví: Osobní
Zakázka: FA204
Velikost plochy: zobrazit

Cena nemovitosti: 2.200.000,- Kč

Popis nemovitosti

Rodinný dům v Hůrce – uprostřed cesty z Černé v Pošumaví do Horní Plané – jen 130 metrů od jezera. Zastavěná plocha domu je 132 m2, zastavěná plocha a nádvoří je celkem 837 m2 včetně podružné stavby. Užitná plocha domu činí 265 m2. Plocha všech pozemků je 1.535 m2.
V prvním nadzemním podlaží jsou technické místnosti a také je zde byt o velikosti 2+kk. Ve druhém nadzemním podlaží je byt 2+1 a v podkroví jsou ještě dva pokojíky, ze kterých je pěkný výhled do kraje a na Lipenské jezero. Doporučujeme dům zrekonstruovat s orientací na jezero, které je směrem na jihozápad. Dostavěním terasy a balkónu s výhledem na vodu by se kvalita bydlení o třídu zvedla. Na odděleném pozemku za tratí, který je nejblíže jezeru, kdy vzdálenost k pozemku povodí je pouhých 20 m, by bylo vhodné vybudovat posezení a zázemí pro koupání a rybolov. Též se nabízí ve spolupráci s Ředitelstvím silnic a dálnic ČR, domluvit odhlučnění například stěnou kolem silnice. Nemovitost je napojena na studnu (pitná voda) a septik s přepadem. Střecha byla kompletně zrekonstruována v roce 1998. V celém domě jsou rozvedeny radiátory, ale kotel zde není. PENB- G

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Hůrka

Realitní poradce

Jméno Jaroslav Cnota
Email: cnota1@gmail.com
Telefon: +420720101603

Přiložené soubory

Kontaktní formulář