Rychlý kontakt +420 720 101 603

Stavební parcely nedaleko centra města Frymburk

Území: Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: Frymburk | Typ: Pozemky

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 20.01.2014
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Forma vlastnictví: osobní
Zakázka: 341
Velikost plochy: zobrazit

Cena nemovitosti: 1.150,- Kč za m2

Popis nemovitosti

Uspořádání parcel

Stavební parcela nedaleko centra městysu Frymburk. Velikost parcely je 891 m2 nebo až 1.069 m2.  V současné době je v platnosti stavební povolení na výstavbu inženýrských sítí. Možnost zakoupení celého projektu. Napojení na sítě bude zajištěno letos na jaře a cena tohoto napojení je již zahrnuta v ceně pozemku. Hovoříme zde samozřejmě o elektřině, vodě a kanalizaci. V celém areálu bude pravděpodobně postaveno 43 rodinných domů.

Okolí pozemků

Frymburk je výjimečný v mnoha ohledech. Zde je několik skutečností, které to dokazují: největším lákadlem je nejkouzelnější cyklostezka v republice, která je právě z Frymburku do Lipna nad Vltavou osvětlená, pravidelně se udržuje a to i na opačnou stranu.

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 101 603

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 101 603

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Frymburk

Realitní poradce

Jméno JUDr. Jiří Kladívko FA
Email: info@nemovitostilipno.com
Telefon: +420 720 101 603

Kontaktní formulář