Rychlý kontakt +420 720 060 622

Stavební pozemek 4.081m2

Území: Český Krumlov Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: Přední Výtoň | Typ: neuvedeno

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 01.12.2014
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Forma vlastnictví: osobní
Zakázka: 268
Velikost plochy: zobrazit

Cena nemovitosti: informace v RK

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji  stavební pozemek k.ú. Přední Výtoň o výměře 4081 m².

Pozemek se nachází v obci Přední Výtoň, v krásné lokalitě v těsné blízkosti vodní přehrady Lipno. Pozemek je umístěn v jižním svahu, svou orientací tak vytváří ideální podmínky pro stavbu rodinného domu či rezidenční vily.

Letní měsíce lze trávit na pláži lipenského jezera, v zimních měsících lze využívat moderní lyžařské středisko Kramolín v Lipně nad Vltavou, či vyhlášenou bruslařskou stezku po zamrzlém jezeře. Blízkost rakouských hranic navíc přímo vybízí k návštěvám rakouských lyžařských středisek Sternstein a Hochficht.

V ceně pozemku je zahrnuta individuální architektonická studie rezidenční vily.

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Nemovitosti nebyla zadána žádná adresa.

Realitní poradce

Jméno JUDr. Jiří Kladívko FA
Email: info@nemovitostilipno.com
Telefon: +420 720 101 603

Kontaktní formulář