Rychlý kontakt +420 720 060 622

Stavební pozemek v Hůrce s výhledem na Lipno

Území: Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: Černá v Pošumaví Horní Planá | Typ: Pozemky

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 14.11.2018
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Typ: Stavební pozemek
Zakázka: 506
Velikost plochy: zobrazit

Cena nemovitosti: 2.946.922,- Kč

Popis nemovitosti

Jedná se o pozemek o výměře 3.278 m2, vhodný například ke stavbě luxusního domu či pensionu. Pozemek se nachází v osadě Hůrka, kterou naleznete na trase Černá v Pošumaví – Horní Planá. Jistě se Vám zalíbí udržovaná náves s houpačkami, kam dojdete jen za pár minut. Na okraji návsi je pěkná restaurace.
Nejdůležitější  je, že na Vašem novém pozemku můžete postavit dům nebo domy o celkové zastavitelné ploše 1.147 m2 a to tedy včetně případné příjezdové cesty či terasy a podobně, protože je zde stanovena zastavitelnost maximálně 35%. Váš nový dům může být několikapatrový – jsou zde přípustná maximálně 2 nadzemní podlaží plus střecha bez nadezdívky s možností využití podkroví.
V horní části pozemku je možnost připojení na kanalizaci společnosti Čevak a proto doporučujeme stavbu umístit zde. Vodu je třeba řešit vlastní studnou. O zřízení kapličky společnosti E-ON je potřeba zažádat (možnosti právě zjišťujeme).

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Hůrka

Realitní poradce

Jméno Jaroslav Cnota
Email: cnota@centrum.cz
Telefon: 737051101

Kontaktní formulář