Rychlý kontakt +420 720 060 622

Stifter – Váš vysněný dům na břehu Lipna

Území: Český Krumlov Lipno (nemovitosti v okolí Lipenského jezera) | Lokalita: Frymburk | Typ: Rekreace Rodinné domy

  • Balkon
  • Zahrada
  • Parkování
Přidáno: 09.01.2015
Druh nabídky: Prodej
Okres: Český Krumlov
Počet pater: 2
Zakázka: FA235
Velikost plochy: zobrazit

Cena nemovitosti: € 298.700

Popis nemovitosti

Rodinný dům postavený na klíč přímo u břehu Lipenského jezera o celkové obytné ploše s terasou, balkónem a vchodem 104 – 137 m2. Domy budou postaveny v areálu Lipno Nature Resort 5 km od Frymburku v místě dříve nazývaném Větrník. Stavbou byla pověřena firma Swietelsky, jejíž jméno zárukou vysoké kvality. Je to kouzelné místo s úžasným výhledem. Půjde o uzavřený areál se správcem, obchůdkem, přístavištěm, malým bistrem, konferenčním prostorem, indoor-sport-halou, saunou a vinným sklípkem. K další cyklostezce je to cca. 700 m. Areál bude stavěn ve 3 etapách. V první etapě budou též vybudovány studny, čistička, opravena hlavní budova, byt správce, cesty a molo pro jachty a elektrické čluny.

Dům má 5 ložnic – 4 v patře a jednu v přízemí. Pohodlí zajišťují také dvě koupelny a dvě samostatné toalety. Správce se stará o údržbu, pláž, půjčovnu loděk a molo.

Další podrobné informace Vám rádi poskytneme v naší RK a ukážeme Vám budoucí areál přímo na místě.

 

 

Kontaktujte nás - tel. č. +420 720 060 622

V naší nabídce máme i další zajímavé nemovitosti, které jsou na exklusivním místě v okolí břehu lipenské přehrady, ovšem majitelé si nepřejí veřejnou publikaci prodeje. Dále připravujeme několik developerských projektů v okolí lipenské přehrady v exkluzivních lokalitách u lipenské přehrady. Veškeré tyto informace jsou dostupné pouze při osobním jednání s majitelem naší realitní kanceláře.

Kontaktieren Sie uns unter der Telefonnummer +420 720 060 622

In unserem Angebot haben wir auch andere interessante Eigenschaften, die in einer exklusiven Lage in der Nähe der Ufer des Lipno-Stausees sind, aber die Besitzer wollen keinen öffentlichen Verkauf von Büchern, sowie der Vorbereitung mehrerer Entwicklungsprojekte rund um den Lipno-Stausee in exklusiven Locations in der Lipno-Talsperre. All diese Informationen sind nur für ein persönliches Gespräch mit dem Eigentümer der Immobilien-Büro erhältlich.)

Kde se nemovitost nachází a koho kontaktovat

Adresa nemovitosti

Nemovitosti nebyla zadána žádná adresa.

Realitní poradce

Jméno JUDr. Jiří Kladívko FA
Email: cnota@centrum.cz
Telefon: +420 606 980 816
Mobil: +420 606 980 816

Kontaktní formulář